T:+90 212 322 8100

Beyaz Kağıt | Sizi Saran Temizliğin Adı

2005 yılında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 45.000 m2 alan üzerine kurulan Beyaz Kağıt fabrikasında  çocuk bezi ve hijyenik Ped ile üretime başlanmış olup 2007 yılında temizlik maddeleri üretimi için yatırım yapılmıştır. Sıvı ve toz deterjan üretim tesisleri yanında LABSA üretimi için sülfanasyon  tesisi ve nihai toz ve sıvı üretim üniteleri bulunmaktadır.

Sağlık ürünleri ünitesinde çocuk bezi ve hijyenik ped ürünleri, ISO 9001 kalite güvence sistemi ile sağlık ve hijyene uygun şekilde otomatik olarak el değmeden üretilmektedir.
İtalyan - Ballestra teknolojileriyle kurulan fabrikamızda, bilgisayar kontrollü üretim sayesinde, prosesin her aşaması izlenebilmekte, ürün kalitesinin sürekli kontrolü sağlanarak, kaliteli ürünler üretilmektedir.

Kalite politikamızın en önemli parçası, ürün kalitemizi kaynaktan başlayarak geliştirmektir. Bu nedenle, tedarikçi firmalarımızla ortak çalışmalar yapılmakta ve bu firmalar kalite sistemimizin bir parçası haline getirilmektedir.
Hedefimiz, müşterilerin isteklerini ilk defada, zamanında ve ekonomik olarak karşılayarak onları memnun etmek ve güvenlerini sağlamaktır.

 

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 21 Ocak 2013 14:51
yukarı çık
YZB 2023 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun