T:+90 212 322 8100

YZB Kataloğu

YZB 2024


Organize perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer alma fırsatları YZB 2024 kataloğunda.

Bir bakışta YZB 2023

Anasayfa_tablar

  • YZB 2023'ye Dair...
  • Sponsorlar
  • Konferans Programı

YZB 2023

Organize gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen markalarını bir araya getirerek iş birliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına eşsiz bir atmosfer sunan 14. Yerel Zincirler Buluşuyor 2023 Konferansı ve Fuarı, 13-14 Eylül 2023 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiştir.

Sektör Paydaşlarımıza Teşekkürlerimizle...

Sektör Paydaşlarımıza Teşekkürlerimizle... Sponsorlarına Perder üyeleriyle ticari ilişkiler geliştirmeleri ve stratejik iş ortaklığı fırsatları oluşturmaları yönünde katkı sağlayan Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı, 2023 yılında da organize gıda perakendesinin en büyük organizasyonu olma misyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir.


Sponsorlar

Biz Bir Olunca

YZB 2023’te, bir olmanın sektörümüzde yarattığı sinerjiyi kanaat liderleriyle değerlendirdik. 64’ü sponsor olmak üzere 103 firmanın katılımı ve 300’ün üzerinde markanın temsili ile gerçekleştirdiğimiz YZB’de, 7558 sektör profesyonelini 22 konuşmacı ile 7 oturumda buluşturduk. Vizyoner oturumlarımızın yanı sıra, Şimdi 90’lar konseri eşliğinde müzik ve sanat ile esinlendik; Gökhan Ünver Show’da keyifli ve eğlenceli anlara tanıklık ettik.

Konferans Programı

 

Resmi Sponsorumuz Tadım’dan enerji, protein ve lezzet dolu yepyeni bir karışım: Tadım Sportif

 

Türkiye’nin köklü kuruyemiş markası Tadım, yepyeni bir karışım hazırladı. ‘cranberry, kavrulmuş beyazlatılmış badem, kavrulmuş yer fıstığı, çiğ kabak çekirdeği içi ve kurutulmuş dut’tan oluşan Tadım Sportif, enerji, protein ve lezzet yüklü 75 gram paketleri ile raflarda yerini aldı. 

Günümüzde sağlıklı yaşam ve spor alışkanlığının yaygınlaşmasıyla birlikte doğal lezzetlere olan ilgi de hızla artıyor. 

Zengin ürün çeşitliliğiyle Türkiye’nin tadı tuzu Tadım, bu trende yönelik yepyeni bir karışım hazırladı. Tadım’ın en yeni ürünü Tadım Sportif, lezzetli olduğu kadar protein ve enerji yüklü karışımıyla herkesin beğenisini kazanacak. Tadım Sportif’in 75 gramlık paketlerinde ‘cranberry, kavrulmuş beyazlatılmış badem, kavrulmuş yer fıstığı, çiğ kabak çekirdeği içi ve kurutulmuş dut’ bulunuyor. 

 

Ara öğünler için lezzetli bir alternatif olan Tadım sportif, aynı zamanda hayatında spora yer verenler için de ideal bir protein kaynağı olacak. Spor öncesi ve sonrasında enerji ve protein ihtiyacını karşılayan Tadım Sportif’in bir paketi 15,3 gram protein, 383 kalori içeriyor.

 

YZB 2023 Kapanış Raporu

Katılımcı Bilgileri, Sergileme ve Ziyaretçi Analizi, Tanıtım Çalışmaları, Basın Yansımaları, Program Akışı ve çok daha fazlasını YZB 2023 Kapanış Raporu’nda bulabilirsiniz.

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun