T:+90 212 322 8100

Farklı kategorilerdeki sponsorluk hizmetleri, firmaların perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer almasını sağlamanın yanı sıra prestijlerine de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Organizasyona sponsor olarak katılım sağlayan firmalar organizasyon öncesi ve sonrasında yürütülen kapsamlı iletişim çalışmalarıyla sektör paydaşlarına ve profesyonellerine erişim sağlamaktadır.

Pazarlama iletişimi kapsamında afiş, davetiye, katalog, e-bülten, banner, televizyon ve radyo reklamı, gazete ilanı, Perder bölge toplantıları, YZB basın toplantısı ve İstanbul’un en merkezi noktalarında billboard ve üstgeçitler kullanılarak yürütülen açık hava reklamları, mobil uygulama gibi farklı mecralarda hedefe yönelik kapsamlı çalışmalar yürütülmektedir.

YZB 2021 iletişim çalışmaları Temmuz ayında başlamıştır ve iletişim takvimi süresince 11 basın bülteni servisi gerçekleştirilmiştir. İletişim takvimi süresince 1.525 medya yansımasının 72'si yazılı basında, 22'si TV'de, 1.431'i ise haber portallarında yer bulmuştur.

TV'de yer alan haberler ve konukluklar neticesinde 109 dakikalık, yazılı basında yer alan haberlerle ise 20.880 sütunxcm görünürlük elde edilmiştir. YZB 2022 iletişim takvimi süresince yürütülen iletişim çalışmaları kapsamında Interpress verileri doğrultusunda 11 milyon 325 bin 973 kişiye erişim sağlanmıştır.

Katılım Başvurusu

Sponsorlar

Coca Cola İçecek Eczacıbaşı Evyap Sütaş Unilever Ülker
Hayat Kimya Kenton
Danone Eti Fayda Kebir Neslté Parex Sultan Et Torku
Bağdat Baharat Düzey Erpiliç Marmara Birlik Pakmaya Billur Tuz Duru Bulgur Ekici Peynir Lila Kağıt Mars Turkey Şen Piliç
Balparmak Barilla Danet Embi Gıda Kızılay Maden Suyu Kristal Kola Moova Nutricia Perkon Seyidoğlu Tamek Üçge Ünal Peynircilik Zara Balı
Haberdar Olmak İçin Kaydolun