T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2021

Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile zincir marketleri bir araya getiren, iş birliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına eşsiz bir atmosfer sunan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) Konferansı ve Fuarı’nın on birincisi, 15-16 Eylül 2021 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiştir.

Focus Fuar ve Kongre Yönetimi ile Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyon, Türkiye’de perakendenin geleceğine ışık tutan, sektörün buluşma ve iş geliştirme noktası olarak, her yıl heyecanla beklenen bir şölen haline gelmiştir.

Pandeminin ekonomik, sosyal ve psikolojik etkilerini geride bırakmaya gayret ettiğimiz 2021 yılında, tüm girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın yeni fikirlere ve yol haritalarına ihtiyaç duyduğunu gözlemleyerek; bilgiye sahip olanın değil, bu bilgiyi uzgörüyle geleceği tasarlamak için kullananın başarılı olacağı bir dönemin bizleri beklediğine ve geleceğin yaptıklarımız kadar yapmadıklarımızla da şekilleneceğine inandık.

5393 sektör profesyonelini, 12 oturumda 18 duayen konuşmacı ile buluşturduğumuz 2021 yılında; dönüşüm ve inovasyonu odağımıza alarak, geleceğin perakendesini tasarladık. 45’i sponsor olmak üzere 103 firmanın katılımı ve 300’ün üzerinde markanın temsili ile gerçekleştirdiğimiz YZB’de vizyoner oturumlarımızın yanı sıra, açık ve kapalı alan sahnelerimizde, Zerrin Özer, Haluk Levent ve Nükhet Duru’yla bir araya geldik; müzik ve sanat ile esinlendik.

Geleceğin perakendesini birlikte tasarladığımız 12. Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nda; yolculuğumuza eşlik eden, sponsor ve katılımcı tüm firmalarımızın iş birliğine ve desteğine teşekkür ederiz.

Katılımcı Bilgileri

Katılımcılar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun