T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2022

Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile zincir marketleri bir araya getiren, iş birliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına eşsiz bir atmosfer sunan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) Konferansı ve Fuarı’nın on üçüncüsü, 14-15 Eylül 2022 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiştir.

Focus Fuar ve Kongre Yönetimi ile Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyon, Türkiye’de perakendenin geleceğine ışık tutan, sektörün buluşma ve iş geliştirme noktası olarak, her yıl heyecanla beklenen bir şölen haline gelmiştir.

YZB 2022’de, günlük yaşamdan iş süreçlerine kadar yaşanan büyük değişimin ardından, tarladan sofraya yeni bir süreci kurgulamak adına; varlığımızı güçlendiren başarımızın temel unsurlarını ve değerlerimizi yeniden ele alarak yeni bir büyüme ivmesi yakalamayı hedefledik. Yerelin gücünü önceliğimiz haline getirerek; yeniden yerele, yeni yaklaşımlarla yenileneceğimiz bir dönemin kapılarını araladık.

54’ü sponsor olmak üzere 89 firmanın katılımı ve 300’ün üzerinde markanın temsili ile gerçekleştirdiğimiz YZB’de, 4853 sektör profesyonelini 17 konuşmacı ile 7 oturumda buluşturduk. Vizyoner oturumlarımızın yanı sıra, Uğur Aslan’la Afara Show eşliğinde müzik ve sanat ile esinlendik; BKM Mutfak Show’da keyifli ve eğlenceli anlara tanıklık ettik.

Geleceğe yön verecek iş birlikleri için 13. kez buluştuğumuz Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nda; yolculuğumuza eşlik eden tüm katılımcı firmalarımızın desteğine teşekkür ederiz.

Katılımcı Bilgileri

Katılımcılar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun