T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2023

Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile zincir marketleri bir araya getiren, iş birliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına eşsiz bir atmosfer sunan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) Konferansı ve Fuarı’nın on dördüncüsü, 13-14 Eylül 2023 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiştir.

Focus Fuar ve Kongre Yönetimi ile Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyon, Türkiye’de perakendenin geleceğine ışık tutan, sektörün buluşma ve iş geliştirme noktası olarak, her yıl heyecanla beklenen bir şölen haline gelmiştir.

‘Bir olmanın’ dönüştürücü gücünü odağımıza alarak projelendirdiğimiz YZB 2023’te, bir olmanın sektörümüzde yarattığı sinerjiyi kanaat liderleriyle değerlendirdik. Yerelin gücünü önceliğimiz haline getirerek; “Biz bir olunca başarı, bereket, gelecek, fırsatlar bizim olur.” söylemiyle yenilendiğimiz bir dönemin kapılarını araladık.

64’ü sponsor olmak üzere 103 firmanın katılımı ve 300’ün üzerinde markanın temsili ile gerçekleştirdiğimiz YZB’de, 7558 sektör profesyonelini 22 konuşmacı ile 7 oturumda buluşturduk. Vizyoner oturumlarımızın yanı sıra, Şimdi 90’lar konseri eşliğinde müzik ve sanat ile esinlendik; Gökhan Ünver Show’da keyifli ve eğlenceli anlara tanıklık ettik.

Geleceğe yön verecek iş birlikleri için 14. kez buluştuğumuz Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nda; yolculuğumuza eşlik eden tüm katılımcı firmalarımızın desteğine teşekkür ederiz.

Katılımcı Bilgileri

Katılımcılar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun