T:+90 212 322 8100

1K Kimya

Temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız yenilikçi ve sürekli gelişimi esas alan yalın ve çevre dostu ürün ve üretim felsefesi, "yüksek kalite - optimum fiyat" politikası ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile HighGenic® markası altında geliştirdiği yüksek kalitedeki güçlü ve etkili özgün ürünlerle (temizlik ürünleri, leke çıkarıcılar, oto bakım ürünleri ve ortam kokuları) bireysel hem de endüstriyel kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik gerek yurtiçi gerek uluslararası pazarda özel çözümler sunmaktadır. 

1K Kimya şirketi, kendi geliştirdiği özgün temizlik ürünlerini üretmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak üzere 2010 yılında kurulan bir Türk danışmanlık ve üretim şirketidir. 

1K Kimya şirketinin ürün gamında bulunan ürünler; (1) özel ve genel maksatlı temizlik ürünleri, (2) leke çıkarıcılar, (3) oto bakım ürünleri, (4) Oda ve oto (ortam) kokuları ve (5) Endüstriyel Temizlik Ürünleri olmak üzere beş ana grupta toplanmaktadır. Hali hazırda yaklaşık 150 çeşit (50 farklı türde) ürünü HighGenic® markası altında üretip hem iç hem de dış pazarlarda satışa sunarak bireysel ve endüstriyel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı kendisine ana amaç edinmiştir.

Kısa geçmişine karşın ancak ürün geliştirme ve kaliteli üretim konusunda, firma bünyesinde görev yapan deneyimli kimyagerler ve kimya mühendisleri sayesinde HighGenic® markası altında kendi özgün ürünlerini geliştirmeye, üretmeye ve sektöründe öncü olmaya devam etmektedir. Yüksek ürün kalitesi, optimum fiyat politikası ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefi ile hem ulusal hem de uluslararası pazarda faaliyet gösteren lider bir firma olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümektedir.

Son Düzenlenme Çarşamba, 23 Ekim 2013 12:43
yukarı çık
YZB 2023 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun