T:+90 212 322 8100

Büyük Aygın

Bir ömürlük kaliteye, bir ömür harcayarak... tam 32 yıl önce, bir ömürlük lezzetler düşledik...

Dünün gerçek ve enfes tatlarını, düşler kadar uçsuz bucaksız  bir lezzet  anlayışıyla bugünlere taşıdık...

tüm heyecanımızla

tecrübemiz ve girişimci ruhumuzla

akılcı yatırımlarımızla

hayata ve insana olan sevgimizle

tatmaya değer arayışlarımızla

hiç dinmeyen lezzet aşkımızla

markamızı bugünlere taşıdık… 

 

 

Gelinen noktada Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan AYCA SÜT kendi sektöründe renkli, yenilikçi ve güçlü simalardan biri konumundadır... Süt ürünleri üretiminde ülkemizin tanıdığı özel lezzetlerin üreticisi olma niteliğiyle ve en son teknolojiye sahip üretim tesisleriyle tüketicilerine layık bir kalitenin temsilcisidir AYCA SÜT.

 

Ayca sütün  üretim altyapısına egemen olan “just in time”, yani tam zamanında üretim anlayışı, tesisin pazar koşullarına bağlı olarak, üretim miktarını hızlı bir biçimde ayarlayabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede Tüketicilerimize  kaliteli ve lezzetli AYCA ürünlerini her yerde, her zaman ve en taze biçimde bulma imkanı sunulmaktadır.

 

Firmamız , ayrıca tüm üretim aşamalarında üretimin en küçük detayını bile belirli bir kalite kontrol anlayışı ile geliştirmekte AB standartlarında ortaya koyduğu üretim yaklaşımı ile en doğal ve en kaliteli sütlerin tercihinden başlayarak  uluslararası standartlarda ISO HACCP ve PASS 220 kalite normlarında  ürünlerini tüketicilerine  sunmaktadır. Ayrıca firmamız her bir paket Ayca ürününün tüm Ayca ailesini temsil ettiği bilinciyle  bütün mamullerini hijyenik altyapıya sahip olan tesislerinde, uluslararası normlara uygun  olarak oluşturduğu temizlik ve dezenfeksiyon kuralları çerçevesinde çalışarak, sağlıklı ortamlarda el değmeden üretmekte ve üretimin her kritik noktasını olası tehlikelerin önlenmesi için kontrol altında tutmaktadır.

 

Bu güç sizlerin sevgisiyle artan bir ivme ile daha da büyüyecek. Birlikte Büyük başarılara ulaşmak ümidiyle…

 

AYCA SÜT…MUTLU VE SAĞLIKLI AİLELERİN TERCİHİ…

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 23 Ekim 2013 12:39
yukarı çık
YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun