T:+90 212 322 8100

Ofis Gıda

Gıda, unlu mamul tedarik ve dağıtım hizmeti;

Ofis A.Ş., Yaşar ailesi tarafından sahip olunan ve çalıştırılan bir aile şirketidir. Ümit markası ile başta olmak üzere 30 yıldır hizmet vermektedir.

Herşey 1982 yılında aile büyüğü Ali Yaşar ile küçük bir binada bir avuç dolusu çalışan ile başladı. Sektöre verilen tutku ve bağlılıktan dolayı, seçkinlik ve ayrıcalık kendisini belli etmeye başlayınca ÜMİT markası itibarını kazanmış, beraberinde hızlıca genişleme ve yaygınlık gelmiştir.

 

 

Adanmışlığın ve çok çalışmanın bir takım halinde sadakatli esnaf olarak müşterilerimizi memnun etmemiz, geçilen zamanda gelişmekte olan işimizde en büyük kaynağımız olmuştur.

 

Türkiye'de önemli bir unlu mamul ve gıda üreticisi olarak mükemmel müşteri hizmetinden ilham alarak konumlandırılmış bütün varlıklarımızı kullanmaktayız.

 

Ofis A.Ş. olarak bütün müşterilerimizin tat ve lezzet olarak bütün ihtiyaçlarını arkadaşça bir atmosferde servis ağımızla karşılıyoruz.

 

Aile şirketi olmanın getirdiği avantajlardan birisi olarak, biz aile üyeleri, ürünlerimizi kalite kontrolünden siz müşterilerimize ulaşıncaya kadar her düzeyde dahil olmaktayız. Sektörümüzün hızlı olması sebebi ile bireysel ihtiyaçların ne kadar önemli olduğu bilincinde olup, kendimizi üretimden ürünümüzün reyona ulaşmasına kadar dahil ediyoruz.

 

Yıllardan beri unlu mamul ürünleri, çeşitlerinin artması ile aile evlerinde vazgeçilmezler haline gelmiştir. Bütün sofraları, kültürümüzde çayımızın yanındaki değişmez yeri ile en lüks organizasyonlarda şefler tarafından kullanımı ile sınırsız çeşit zenginliği olan unlu mamul sektörü sürekli yeniden icat edilmekte olduğundan, Ofis A.ş. olarak bizler bu eğilimin farkında olup müşterilerinin herhangi bir organizasyon durumu karşısında cevapsız kalmaması için ürün çeşitliliği ve kolay tüketimi esas olan ürünler sunmaya adamıştır.

 

Günümüzde müşterilerimize memnuniyetleri için verdiğimiz önem, bu rekabetçi pazarda bize avantajlı bir durum yaratmaktadır. Daha geniş pazarlar ararken firma olarak bize mevcut müşterimizi korumak ve avantaj sağlayacak anahtar kaliteden taviz ve ödün vermemektedir.

 

Bizlere bu günlerimize gelmemize destek veren bütün müşterilerimize, dostlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Gelecek yıllarda bir çok yeni müşteriler edinmek ve tanımak, güvenlerini kazanmak istiyoruz...

 

Saygılarımızla,

Recep, Tamer, Ercan, Adem YAŞAR

 

Vizyonumuz

Çağdaş ve lider bir kuruluş olarak yenilikleri her zaman takip edip, unlu mamuller sektöründe en son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve kalitemizi üst seviyelerde tutmaktır.

 

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize güvenilir unlu mamul ve gıda üretimi, dünya standartlarında kalitesiyle ürünlerimizin beğenilerek tüketilmesini sağlamakla birlikte, ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek Türkiye ve dünyada unlu mamul sektöründe ciddi söz sahibi olmaktır.

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 23 Ekim 2013 12:36
yukarı çık
YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun