T:+90 212 322 8100

Hobby Kozmetik | Kontrol Sende

HOBİ Kozmetik’in 1974 yılında başlayan öyküsü bugün 55 ülkeye ihracat yapan,Sıvı Sabun ve Saç jölesi kategorilerinde de Pazar lideri olduğu bir pozisyona dönüşmüştür.Türkiye'nin saç jölesi pazarının %40'dan fazlasını elinde bulunduran HOBİ Kozmetik kendi coğrafyasında kozmetik sektörünün başı çeken üreticisi olarak kabul görmektedir. 

HOBİ Kozmetik en kaliteli ham maddeleri kullanarak etkili ve yüksek kaliteli saç jöleleri, saç spreyleri, saç köpükleri, saç şekillendiriciler, saç kremleri, şampuanlar, saç bakım kompleksleri, cilt kremleri, el ve vücut losyonları, vücut şampuanları, sıvı el sabunlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şampuan ve Saç Kremi, Hobby Jöle ve Saç Şekillendirici Serileri, Hobby El ve Cilt Bakım Serisi ve Hobby Sıvı Sabun Serisi 190'dan fazla kişisel bakım ve kozmetik ürününü barındıran ürünler listesinin öne çıkan serilerinden birkaçıdır. 

 

HOBİ Kozmetik, NASA, Avrupa Uzay Merkezi ve Boeing gibi dünyanın büyük ve saygın kuruluşlarını da denetleyen, İngiltere merkezli ve akredite olan "NQA" kuruluşundan ISO9001:2000 sertifikası ile yüksek kaliteli ürünler ve tam müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. 

 

Pazarın taleplerini karşılamak için HOBİ Kozmetik OEM/ODM ambalajlar da dahil olmak üzere ambalaj üretimi ve siparişe özel etiketleme hizmeti de sunmaktadır. 

 

2010 yılında Hindistan merkezli ve coğrafyasının lideri Dabur Ltd. Şti. bünyesine katılan Hobi Kozmetik A.Ş.

modern üretim tesisleri ve güçlü ekonomik yapısı ile dünya çapında bir şirket haline gelerek dünyanın dört bir yanına ihracat yapmayı sürdürmekte ve dış pazarlarda da her geçen gün kuvvetlenmektedir. Müşterilerinin gereksinimleri her ne olursa olsun, HOBİ Kozmetik en uygun çözümü sağlayarak, uzun süreli iş ilişkileri vaat etmektedir.

Son Düzenlenme Pazartesi, 25 Mart 2013 11:59
yukarı çık
YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun