T:+90 212 322 8100

CAN ELEKTRONİK

CAN ELEKTRONİK 1983 yılından bu yana, bilgisayar ve barkod teknolojileri konusunda, 1988 yılından beri de gıda endüstrisi ve perakendeciliği donanımları sektörlerinde deneyim kazanmıştır. DIGI marka çeşitli teraziler, basküller, ambalaj ve etiket makinalarının satış ve sonrası servis hizmetlerini halen Süper Bayi statüsünde yürütmektedir.

994 yılında başlanılan barkodlu satış otomasyonu sistemleri kurulumlarında; IBM POS terminalleri ve SHARP yazar kasaları, DIGI ve CAS terazileri, Zebra Datamax ve ARGOX Barkod Yazıcıları, IBM Server HP PC’ler, APC/MGE UPS’leri, PSC/Datalogic barkod okuyucular ve el terminalleri gibi kalitesi kanıtlanmış dünya markaları cihazlar kullanılmaktadır.

 

Bu sistemleri, kendi geliştirdikleri ve tüm Windows ortamlarında çalışan SHOP-CON Mağaza Otomasyonu Yazılımı’nın içerdiği, kolay kullanım zaman ve maliyet ekonomisi avantajlarıyla, anahtar teslimi kurmakta ve yoğun destek vermektedirler.

CAN ELEKTONİK, bu güne kadar, Edirne’den Artvin’e, Sinop‘tan Hatay’a, tüm Türkiye’de 1,300’e yakın marketin, sorunsuz bir şekilde otomasyona geçmesine imza atmış ve bunların, 800’ünde Shop - Con’un verimliliğinin onaylanmasını sağlamıştır. Shop-Con, 400 m² altı marketlerde kullanılan ilk 3 yazılım arasına girmeyi başarmıştır.

 

1998 ‘in son çeyreğinde, IBM/POS A.Ş. çözüm Ortakları arasına katılan CAN ELEKTRONİK ,100 m² ile 1000 m² arası satış alanına sahip mağazalarda kazandığı deneyimi, büyük mağazalar ve kurumsal zincirler pazarına taşımaktadır.

2001 yılı sonunda piyasaya sürülen , IBM ‘in küçük ve orta ölçekli perakendeciler için geliştirdiği IBM Entry 01 Akıllı Yazar Kasa’nın, dağıtım, satış ve teknik hizmetlerini üstlenen CAN ELEKTRONİK, böylece mağaza otomasyonu donanımı ve yazılımına ait pazar piramidinin tüm segmentlerine hitap edebilir hale gelmiştir.

CAN ELEKTRONİK‘in amacı; 24 yıldır edindiği birikim ve deneyimi, yeni teknolojilerle birlikte geliştirirken, bu deneyimi, mağaza otomasyonuna yönelecek firmaların yararına sunabilmek, ve böylece çözüm ortakları ile birlikte önemli bir pazar payını elde tutabilmektir.

 

10. yılında logosunu değiştiren firma, yeniden yapılanmasını tamamlamıştır. Tüm dikkatini perakende sektöründeki değişik ihtiyaçlara odaklayan CAN ELEKTRONİK, Shop-Con yazılımının yeni versiyonlarıyla, dikey perakendecilik çözümleri geliştirmekte, her geçen gün değişik konsept mağaza zincirlerini portföyüne katmaktadır.

Son olarak Windows tabanlı çözüm hakimiyetini el terminallerine taşıyan firma, Win CE 5.0 üzerinde geliştirdiği Shop-Con Mobile serisi ile perakendecilerin mal kabul/depolar arası sevkiyat / sayım operasyonlarına verimlilik kazandırmaktadır.

CAN ELEKTRONİK, APC Kesintisiz Güç Kaynakları 1998 Güç Ortağı, 1997, 1998, 2000, 2004, 2005 ve 2006 DIGI Sistem Terazileri Satış Birincisi, 2002 DIGI üstün Başarı ödülü, 1999 IBM/POS Yılın çözüm Ortağı 2003 IBM Entry 01 Pazar Geliştirme ödüllerine sahiptir. 

 

1998 yılından beri İlk 500 Bilişim Şirketi arasında olan firma, kendi sektöründe sürekli ilk 10 içinde yer almaktadır. Ağır kriz yılı olan 2008 dahil, her yıl sıralamadaki genel yerini koruyan firma, son olarak açıklanan 2009 sonuçlarına göre 4. sıraya yükselmiştir.

Bu kategoriden diğerleri: « SANPEY GIDA REİS GIDA »

Yorum Ekle

yukarı çık
YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun