T:+90 212 322 8100

SEBA KİMYA

Seba Kimya olarak 1989 yılında 40 m2’lik bir üretim alanında limited şirket altında başlayan deterjan üretimimiz Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde AŞ olarak 6.000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 10.000 m 2 lik otomasyonu iyi, modern bir tesiste aylık 3.000 tonluk üretim kapasitesi ve 200’e yakın ürün çeşidiyle  SIR,SIR ASPRİNS, ELENOR, PAXİ, NİNO, LAYF, RACY markaları adı altında evsel temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimine devam etmektedir.

Seba Kimya  geniş ürün portföyü ile; ev ve ofislerin  yanı sıra otel, hastane, fabrikalar gibi birçok geniş kapsamlı kurum ve kuruluşlar için de çoklu çözüm olanakları sunmaktadır.

 

Teknolojik altyapı desteği, sürekli proses kontrol, yüksek üretim kapasitesi ve çevreci yaklaşımıyla maksimum hassasiyetle üretimlerini gerçekleştirmektedir. Seba Kimya'nın bu yeni yatırımı, kalite-fiyat performansını artırarak, tüketici taleplerine daha iyi cevap verebilen ve uluslararası rekabet şansını artıran avantajlar sağlamaktadır.

 

Seba Kimya San. ve Tic. A.Ş tüm Türkiyede yaygın dağıtım ağımız ile hizmet vermekte olup , yurt dışı pazarında da büyüyerek yatırımlarına devam etmektedir.

 

Gelişmeye ve yeniliğe önem veren, çağdaş, tüketici haklarına saygılı ve çalışanlarının mutluluğuna odaklı bir şirket olarak tüketicinin, Türkiye’deki üreticiler içinde birinci tercihi olmak hedefimizdir.

Bu kategoriden diğerleri: « SEYİDOĞLU GIDA MAYKİM YAĞ VE KİMYA »

Yorum Ekle

yukarı çık
YZB 2023 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun